CC1812JKNPOCBN470
Partnumber:
CC1812JKNPOCBN470
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 47pF 1000V C0G 5% Pad SMD 1812 125°C T/R