CC1R5-2412DF-E
Partnumber:
CC1R5-2412DF-E
Manufacturer:
TDK-Lambda
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 2-OUT 12V/-12V 0.06A 1.5W 7-Pin PDIP