CC25T47K240G5
Partnumber:
CC25T47K240G5
Manufacturer:
Piconics
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Broadband Conical Wirewound 0.25uH 10MHz 25Q-Factor Powdered Iron 0.23A 0.8Ohm DCR RDL
Payment
Shipping
Share
facebook
twitter
pinterest
google+
Customers who bought this item also bought
SCE2B06K1037SN
F514-1A7H1-11030
certifications
Manufacturers
MIC
CHINA
View all
Recently viewed products
MAX5160MEUA
32.768 kHz