CC2824E113R-10
Partnumber:
CC2824E113R-10
Manufacturer:
Laird
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 11uH 800Ohm 100kHz 800mA 156mOhm DCR SMD T/R