CC2824E513R-10
Partnumber:
CC2824E513R-10
Manufacturer:
Laird Performance Materials
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 51uH 3.8kOhm 100kHz 0.8A 0.16Ohm DCR SMD Automotive T/R