CC453232-6R8KL
Partnumber:
CC453232-6R8KL
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Wirewound 6.8uH 10% 7.96MHz 10Q-Factor Ferrite 0.6A 0.35Ohm DCR 1812 T/R