CCG15-24-05S
Partnumber:
CCG15-24-05S
Manufacturer:
TDK-Lambda
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 3A 15W 6-Pin