CCR05CG560JR
Partnumber:
CCR05CG560JR
Manufacturer:
AVX/KEMET
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 56pF 200V CG 5% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bulk