CCR06CG103JM
Partnumber:
CCR06CG103JM
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 50V C0G 5% Radial 5.08mm (1%FR) 125°C Bag