Partnumber: CD0603-Z3V9
Manufacturer: Bourns
products.category: Diode Dynamics
Availability: 328 in stock
SKU: CD0603-Z3V9
decrease increase
Package Diode Zener Single 3.9V 5% 150mW 2-Pin Case 0603(1608Metric) T/R