CD12-E2GA222MYNS
Partnumber:
CD12-E2GA222MYNS
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single Suppression X1/Y1 0.0022uF 250VAC E 20% (11.5 X 7mm) Radial Disc 10mm 105°C Bulk