CD19FD102FO3
Partnumber:
CD19FD102FO3
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Mica 0.001uF 500V 1% (16.5 X 5.6 X 13.2mm) Radial 8.7mm 125C T/R