CD214A-T15CA
Partnumber:
CD214A-T15CA
Manufacturer:
Bourns
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1095 in stock
SKU:
CD214A-T15CA
Package
Diode TVS Single Bi-Dir 15V 400W 2-Pin SMA T/R