CD214B-T43A
Partnumber:
CD214B-T43A
Manufacturer:
Bourns
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1815 in stock
SKU:
CD214B-T43A
Package
Diode TVS Single Uni-Dir 43V 600W 2-Pin SMB T/R