CD45-E2GA222M-GKA
Partnumber:
CD45-E2GA222M-GKA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single Suppression X1/Y1 0.0022uF 400VAC/440VAC E 20% (9 X 6mm) Radial Disc 10mm 125°C Bulk