CD85-E2GA102MYNS
Partnumber:
CD85-E2GA102MYNS
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single Suppression X1/Y1 0.001uF 250VAC E 20% (8.5 X 7mm) Radial Disc 10mm 105°C Bulk