CDBV1100-HF
Partnumber:
CDBV1100-HF
Manufacturer:
Comchip Technology
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Schottky 100V 1A 2-Pin SOD-323 T/R