CDBZ310200H-HF
Partnumber:
CDBZ310200H-HF
Manufacturer:
Comchip Technology Corporation Ltd
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 10A, 200V V(RRM), Silicon, TO-277(Z3), 3 PIN