CDBZ5T30100-HF
Partnumber:
CDBZ5T30100-HF
Manufacturer:
Comchip Technology
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Schottky 100V 30A 2-Pin Case SMC T/R