CDNBS04-B08200
Partnumber:
CDNBS04-B08200
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Rectifier Bridge Single 200V 0.8A 4-Pin SMT