Partnumber: CDR125NP-560MC
Manufacturer: Sumida
products.category: C/R/E
Availability: 795000 in stock
SKU: CDR125NP-560MC
decrease increase
Package Inductor Power Shielded Wirewound 56uH -15% to 20% 2.52MHz 1.38A 150mOhm DCR T/R