CDR14BG1R5ECSM
Partnumber:
CDR14BG1R5ECSM
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1.5pF 500V BG 0.25pF Pad SMD (1%FR) 125°C Waffle