CDR14BG270EJSM
Partnumber:
CDR14BG270EJSM
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 27pF 500V BG 5% Pad SMD (1%FR) 125°C