CDR14BP361CFSM
Partnumber:
CDR14BP361CFSM
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 360pF 200V BP 1% Pad SMD (1%FR) 125°C Waffle