CDR31BP2R2BBSM
Partnumber:
CDR31BP2R2BBSM
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2pF 100V BP 0.1pF Pad SMD 0805 (1%FR) 125°C Bulk