CDR31BP5R1BBSM
Partnumber:
CDR31BP5R1BBSM
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 5.1pF 100V BP 0.1pF Pad SMD 0805 (1%FR) 125°C Bulk