CDR31BP6R8BBSM
Partnumber:
CDR31BP6R8BBSM
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 6.8pF 100V BP 0.1pF Pad SMD 0805 (1%FR) 125°C Bulk