CDR31BX103AKSR
Partnumber:
CDR31BX103AKSR
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 50V BX 10% Pad SMD 0805 (0.01%FR) 125°C