CDR31BX222BKWP
Partnumber:
CDR31BX222BKWP
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0022uF 100V BX 10% Pad SMD 0805 (0.1%FR) 125°C Bulk