CDR32BP102BFUS7185
Partnumber:
CDR32BP102BFUS7185
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 100V BP 1% Pad SMD 1206 (0.001%FR) 125°C T/R