CDR32BP391BJSM
Partnumber:
CDR32BP391BJSM
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 390pF 100V BP 5% Pad SMD 1206 (1%FR) 125°C Bulk