CDR32BP470BJSM
Partnumber:
CDR32BP470BJSM
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 47pF 100V BP 5% Pad SMD 1206 (1%FR) 125°C Bulk