CDR32BP470BJSRT/R
Partnumber:
CDR32BP470BJSRT/R
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 47pF 100V BP 5% Pad SMD 1206 (0.01%FR) 125°C T/R