CDR32BX103BKWR
Partnumber:
CDR32BX103BKWR
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
MODULES
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 100V BX 10% Pad SMD 1206 (0.01%FR) 125°C T/R