CDR33BX104AKSS7189
Partnumber:
CDR33BX104AKSS7189
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V BX 10% Pad SMD 1210 (0.001%FR) 125°C T/R