CDRH5D18BHPNP-1R0MC
Partnumber:
CDRH5D18BHPNP-1R0MC
Manufacturer:
Sumida
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Drum Core 1uH 20% 100KHz Ferrite 3.7A 0.031Ohm DCR T/R