CDRH6D28-3R0
Partnumber:
CDRH6D28-3R0
Manufacturer:
SUMIDA
products.category:
C/R/E
Availability:
855000 in stock
SKU:
CDRH6D28-3R0
Package
Inductor Power Shielded Drum Core 3uH 30% 10KHz Ferrite 3A 24mOhm DCR