CDRH8D43HPNP-2R7NC
Partnumber:
CDRH8D43HPNP-2R7NC
Manufacturer:
SUMIDA CORPORATION
Availability:
100000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Drum Core 2.7uH 30% 100KHz Ferrite 5.1A 0.0195Ohm DCR T/R