CDSOD323-T15C
Partnumber:
CDSOD323-T15C
Manufacturer:
Bourns Inc
products.category:
MODULES
Availability:
870 in stock
SKU:
CDSOD323-T15C
Package
Trans Voltage Suppressor Diode, 350W, 15V V(RWM), Bidirectional, 2 Element, Silicon, ROHS COMPLIANT, PLASTIC PACKAGE-2