CF022D0223KBA
Partnumber:
CF022D0223KBA
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.022uF 50V PET 10% (3.2 X 2.5 X 2.2mm) SMD 125°C T/R