CF32X7R223K630AT
Partnumber:
CF32X7R223K630AT
Manufacturer:
Kyocera
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.022uF 630V 10% X7R Ceramic Chip SMD