CFM14JT75K0
Partnumber:
CFM14JT75K0
Manufacturer:
Stackpole Electronics, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film 75K Ohm 5% 0.25W(1/4W) -500ppm/°C to 0ppm/°C Conformal Coated AXL T/R