CFR-25JB-470R
Partnumber:
CFR-25JB-470R
Manufacturer:
YAGEO Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 470ohm, 250V, 5% +/-Tol, 500ppm/Cel, Through Hole Mount, AXIAL LEADED