CFR-25JB-52-22R
Partnumber:
CFR-25JB-52-22R
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film 22 Ohm 5% 0.25W(1/4W) -350ppm/°C to 500ppm/°C Conformal Coated AXL Bulk