CFR-25JR-52-1K
Partnumber:
CFR-25JR-52-1K
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film 1K Ohm 5% 0.25W(1/4W) -350ppm/°C to 500ppm/°C Conformal Coated AXL T/R