CFR-25JR-52-2M2
Partnumber:
CFR-25JR-52-2M2
Manufacturer:
YAGEO Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film 2.2M Ohm 5% 0.25W(1/4W) -1500ppm/°C to 0ppm/°C Conformal Coated AXL T/R