CFR-25JT-52-5K1
Partnumber:
CFR-25JT-52-5K1
Manufacturer:
YAGEO CORPORATION
Availability:
100000 in stock
Package
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 5100ohm, 250V, 5% +/-Tol, 500ppm/Cel, Through Hole Mount, AXIAL LEADED