CFR0W2J0100A10
Partnumber:
CFR0W2J0100A10
Manufacturer:
Royal Electronic Factory Co.,Ltd
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film 10 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Tape and Box