CFR100J-120K
Partnumber:
CFR100J-120K
Manufacturer:
TE Connectivity
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film 120K Ohm 5% 1W -700ppm/°C to 0ppm/°C Epoxy Resin AXL Ammo