CFR50J5K6
Partnumber:
CFR50J5K6
Manufacturer:
TE Connectivity
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film 5.6K Ohm 5% 0.5W(1/2W) -450ppm/°C to 0ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo